Person listing


Grace He
(Contestant 1, Australia (AUS))

Claire Huang
(Contestant 2, Australia (AUS))

Ruiying Wu
(Contestant 3, Australia (AUS))

Mikaela Gray
(Contestant 4, Australia (AUS))

Michelle Chen
(Deputy Leader, Australia (AUS))

Thanom Shaw
(Leader, Australia (AUS))

Mathieu Meriaux
(Observer with Contestants, Australia (AUS))

Rachel Wong
(Observer with Deputy, Australia (AUS))

Michel Sebille
(Leader, Belgium (BEL))

Daniel Campos Salas
(Leader, Costa Rica (CRI))

Jan Agentoft Nielsen
(Deputy Leader, Denmark (DEN))

Kirsten Rosenkilde
(Leader, Denmark (DEN))

Elisa Lorenzo Garcia
(Leader, Spain (ESP))

Pihla Karanko
(Deputy Leader, Finland (FIN))

Ana Onoprishvili
(Contestant 1, Georgia (GEO))

Tamar Korkotashvili
(Contestant 2, Georgia (GEO))

Mariam Ivardava
(Contestant 3, Georgia (GEO))

Maria-Elena Aisha Tskhvediani
(Contestant 4, Georgia (GEO))

Dimitri Arabidze
(Deputy Leader, Georgia (GEO))

Ivane Gokadze
(Leader, Georgia (GEO))

Martha Friederich
(Contestant 1, Germany (GER))
Maria Matthis
(Contestant 2, Germany (GER))

Xenia Nikola Wagner
(Contestant 3, Germany (GER))

Sofia Zotova
(Contestant 4, Germany (GER))

Luise Puhlmann
(Deputy Leader, Germany (GER))

Susanne Armbruster
(Leader, Germany (GER))
Janka Hámori
(Contestant 1, Hungary (HUN))

Anett Berta Kocsis
(Contestant 2, Hungary (HUN))
Diep Bich Nguyen
(Contestant 3, Hungary (HUN))
Nóra Zoé Velich
(Contestant 4, Hungary (HUN))

Melinda Flóra Kiss
(Deputy Leader, Hungary (HUN))

Panna Tímea Fekete
(Leader, Hungary (HUN))

Anushka Aggarwal
(Contestant 1, India (IND))
Apoorva Rajadhyaksha
(Contestant 2, India (IND))
Prashant Sohani
(Deputy Leader, India (IND))
Prithwijit De
(Leader, India (IND))

Atsuko Kogachi
(Contestant 1, Japan (JPN))

Yuka Kuwahara
(Contestant 2, Japan (JPN))

Ayumi Ono
(Contestant 3, Japan (JPN))

Akiho Tanaka
(Contestant 4, Japan (JPN))

Keiko Tasaki
(Deputy Leader, Japan (JPN))

Takuma Kitamura
(Leader, Japan (JPN))

Yasuharu Asai
(Observer with Deputy, Japan (JPN))

Satoshi Hayakawa
(Observer with Leader, Japan (JPN))

Kento Nomura
(Observer with Leader, Japan (JPN))

Bibigul Konkayeva
(Contestant 1, Kazakhstan (KAZ))

Dilnaz Ualiyeva
(Contestant 2, Kazakhstan (KAZ))

Aruzhan Tuletbekova
(Contestant 3, Kazakhstan (KAZ))

Togzhan Shyntay
(Contestant 4, Kazakhstan (KAZ))

Nursultan Khajimuratov
(Deputy Leader, Kazakhstan (KAZ))

Almaz Kungozhin
(Leader, Kazakhstan (KAZ))

Sasha Biryukov
(Contestant 1, Luxembourg (LUX))

Laëtitia Braucourt
(Contestant 2, Luxembourg (LUX))

Angelina Kysil
(Contestant 3, Luxembourg (LUX))

Claudine Bausch
(Deputy Leader, Luxembourg (LUX))

Pierre Haas
(Leader, Luxembourg (LUX))

Dirk van Bree
(Deputy Leader, Netherlands B (NLDB))
Thana ALhydary
(Contestant 1, Saudi Arabia (SAU))
Rafaa Qanash
(Contestant 2, Saudi Arabia (SAU))
Joud Bahuwayni
(Contestant 3, Saudi Arabia (SAU))
Lara Monagel
(Contestant 4, Saudi Arabia (SAU))
Shaden Alshammari
(Deputy Leader, Saudi Arabia (SAU))

Sultan ALbarakati
(Leader, Saudi Arabia (SAU))
Waleed Bahuwayni
(Observer with Contestants, Saudi Arabia (SAU))
Rana Mandorah
(Observer with Contestants, Saudi Arabia (SAU))
Majed Qanash
(Observer with Contestants, Saudi Arabia (SAU))
Samerah Samargandy
(Observer with Contestants, Saudi Arabia (SAU))

Tarek Shehata
(Observer with Leader, Saudi Arabia (SAU))

Jelena Ivančić
(Contestant 1, Serbia (SRB))

Irina Đanković
(Contestant 2, Serbia (SRB))

Milica Vugdelić
(Contestant 3, Serbia (SRB))

Milja Jovanović
(Contestant 4, Serbia (SRB))

Sonja Čukić
(Deputy Leader, Serbia (SRB))

Miloš Stojaković
(Leader, Serbia (SRB))

Ema Skottova
(Contestant 1, Switzerland (SUI))
Julia Sollberger
(Contestant 2, Switzerland (SUI))

Yanta Wang
(Contestant 3, Switzerland (SUI))
Rada Kamysheva
(Contestant 4, Switzerland (SUI))
Anaëlle Pfister
(Deputy Leader, Switzerland (SUI))

Patrick Stalder
(Leader, Switzerland (SUI))

Monia Daghmouri Ep Bouzouita
(Deputy Leader, Tunisia (TUN))

Raouf Thabet
(Leader, Tunisia (TUN))

Yelyzaveta Horokh
(Contestant 1, Ukraine (UKR))

Roksolana Ivanchuk
(Contestant 2, Ukraine (UKR))

Yana Kolodach
(Contestant 3, Ukraine (UKR))

Yuliia Tatarinova
(Contestant 4, Ukraine (UKR))

Yuliia Kravchenko
(Deputy Leader, Ukraine (UKR))

Andrii Anikushyn
(Leader, Ukraine (UKR))

Bogdan Rublov
(Observer with Leader, Ukraine (UKR))

EGMO website hosted by:

UKMT

Based on a design by:

Andrew Evans Graphic Design